zavist

Začínáme ve školním roce 2023/24!

Vítáni jsou i předškoláci!

V září 2024 budeme pokračovat se současnou skupinu dětí a máme poslední 2 volná místa pro děti ve věku od 5 do 7 let. Tedy pro věkové rozpětí předškoláků až 2. třída. 

Pokud máte doma předškoláka a nejste si jisti výběrem školy, máte u nás příležitost vyzkoušet si, zda vašemu dítěti bude vyhovovat náš způsob práce.

Kdy probíhá výuka? 

Výuka probíhá 4 dny v týdnu, od pondělí do čtvrtka. Čtvrtek je vždy dnem výletním. 

​​Denní rozvrh

  • 8:00 - 9:00 příchod dětí 
  • 9:00 - 12:00 dopolední blok 
  • 12:00-12:30 oběd 
  • 12:30-13:30 odpolední blok 
  • 13:30-16:00 družina

Školné 

Měsíční příspěvek je 9 280 Kč od září do června a pokrývá i fixní náklady na červenec a srpen kdy je škola zavřená a školné se neplatí.

Maximální počet dětí je 15, a je pro nás důležité, aby dopoledne byli s dětmi vždy dva průvodci.

Prostory 

Zázemí máme na adrese Elišky Přemyslovny 449 (v prostorách bývalé oční ordinace). Prostory jsou to hezké, dobře dostupné, ale bez zahrady. Proto máme v jiné části Zbraslavi, nedaleko řeky, pronajatý pozemek, který bychom rádi postupně proměňovali v naše venkovní útočiště. V tuto chvíli má podobu zarostlé zahrady.

Zápis 

Pokud vás zaujala myšlenka dětské vzdělávací skupiny na Zbraslavi, dejte nám o sobě co nejdříve vědět!

Vyplňte prosím online formulář 📜 – nejde o závaznou přihlášku. Případně nám neváhejte napsat na skola@habitatzbraslav.cz

Jak plní děti zákonnou povinnost školní docházky? 

Děti jsou v režimu individuálního vzdělávání. Za individuální vzdělávání zodpovídá zákonný zástupce dítěte. Děti jsou zapsány a evidovány v ZŠ, která má právo poskytovat vzdělání na základě zařazení do sítě škol ČR vydaného MŠMT (tzv. Kmenová škola). Ve školním roce 2023/24 ještě nebudeme zajišťovat kmenovou ZŠ. V následujících letech už bychom ale takovou školu rádi nabídli a zajistili tím i povinné přezkoušení. 

Kontakt

Mgr. Alžběta Křížová

+420 607 535 669

alzbeta.krizova@habitatzbraslav.cz